نمایشگاه لوازم خانگی تهران 1398

نمایشگاه لوازم خانگی تهران 1398 #2نمایشگاه لوازم خانگی تهران 1398 #3نمایشگاه لوازم خانگی تهران 1398 #4نمایشگاه لوازم خانگی تهران 1398 #5

نمایشگاه لوازم خانگی تهران، بزرگ‌ترین رویداد تجاری در عرصه معرفی تولیدکنندگان لوازم خانگی کشور است که به صورت سالیانه، از سال ۱۳۸۰، در بازه‌ زمانی ۴ روزه، برای ارائه آخرین دستاوردها و محصولات این صنعت، در مرکز دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران، توسط انجمن صنایع لوازم خانگی ایران، برگزار می‌شود. علاوه ‌بر سازندگان محصولات نهایی، قطعه‌سازان نیز در این نمایشگاه حضور دارند. همچنین نمایشگاه فضایی منحصر به فرد در شناسایی رقبا و شناخت نقاط ضعف و قوت محصولات و ایجاد ارتباط بین تولیدكننده و مصرف‌كننده است.

نوزدهمین نمایشگاه بین المللی لوازم خانگی تهران آبان ماه 1398 در حالی برگزار شد که ۳۹۴ شرکت داخلی در آن حضور یافتند. نمایشگاه بین‌المللی لوازم خانگی امسال به وسعت ۳۷ هزار متر مربع و در ۱۵ سالن برگزار شد.

گفتنی است به اعتقاد ناظران و بازدیدکنندگان علت حضور و استقبال پرتعداد شرکت های تولید کننده داخلی از این نمایشگاه علیرغم عدم تبلیغات مناسب در فضای مجازی وجود رونق تولید در صنعت لوازم خانگی برای شرکت ها تولید کننده داخلی می باشد.

گروه تولیدی آرکومین نیز با حضوری پر رنگ و قدرتمند تنوع وسیعی از محصولات جدید خود را در معرض دید عموم قرار گذاشت و با مشتریان قدیمی و وفادار و مخاطبین جدید این محصولات ارتباطی موثر ایجاد نمود.

 همچنین گروه آرکومین از تمام دوستان و همکارانی که لطف نموده با حضور و دیدارشان باعث دلگرمی و افزایش انگیزه در این گروه تولیدی گردیدند کمال تشکر و قدردانی را مینماید . 

به امید همراهی بیشتر شما عزیزان با آرکومینتاریخ : 1398/10/14 | 560 بازدید